לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 077-301-4077לחץ לחיוג
 

טרנדים בהקמת בריכות שחייה פרטיות 2015

בריכות שחייה מתאימות לכל עונה. כאשר יש לנו בבית בריכת שחייה אישית אנחנו יכולים ליהנות לאורך כל השנה מאורח חיים יוקרתי מאוד וגבוה. אם פעם העיצוב של בריכות השחייה היה פשוט מאוד הן מבחינה אסתטית והן מבחינה טכנולוגית הרי שהיום יש אינספור פיתוחים והמצאות בכל מה שקשור לעיצוב של בריכות שחייה. כאשר אנחנו מעצבים בריכות שחייה עלינו להקפיד שהן יהיו איכותיות מאוד ויפות וגם שהן יהיו בטוחות מאוד לשימוש. טרנדים בתחום של הקמת בריכות שחייה יכולים לכלול מפלים של מים בתוך הבריכה, שיפועים שונים בה, הצבה של ג'קוזי בה או חלוקה מעניינת ומקורית של חלל הבריכה.

על טרנד ריצפה צפה לבריכות שחייה

אחד הטרנדים הכי פופולאריים בתחום של הקמת בריכות שחייה הוא בנייה של רצפה צפה בבריכה. הרצפה הצפה היא למעשה פיתוח טכנולוגי מתוחכם מאוד. למעשה פיתוח זה מאפשר לשנות את גובה הרצפה של הבריכה על ידי לחיצת כפתור. פיתוח זה מותאם מבחינה הידראולית לתנאי השטח של הבריכה והוא יכול לאפשר עומק שונה של פני המים בבריכה. כך למשל באמצעות פיתוח זה ניתן להגביה את הרצפה בבריכה כך שיהיה אפשר לרקוד בה או כך שהיא בטוחה מאוד ורדודה עבור ילדים קטנים ופעוטות. פיתוח טכנולוגי זה הוא מתוחכם מאוד וחכם והוא מה שמבדיל בין בריכת שחייה יוקרתית ובין בריכת שחייה רגילה. ככל שבריכת השחייה שלנו תהיה יוקרתית יותר כל נהנה ממנה יותר.

למה חשוב להשקיע בעיצוב של סביבת הבריכה ולא רק בעיצוב של הבריכה עצמה?

אם אנחנו רוצים שהבריכה שלנו תהיה יוקרתית מאוד אנחנו חייבים להשקיע בעיצוב של הסביבה שלה. אנחנו יכולים לעצב בסביבת הבריכה שלנו גן וגינה מאוד יפים. אם נבחר למשל לשתול עצים מסביב לבריכה אז יהיה לנו בה צל בשעות החמות. אנחנו יכולים לבחור גם לבנות פרגולה מעל הבריכה. ליד הבריכה אנחנו יכולים לבנות בר שתייה או פינת מנגל עליה נוכל לעשות על האש. היוקרה של הבריכה ושל הבית שלנו נמצאת בפרטים הקטנים וחשוב שנשים לב אליהם ולא נתרכז אך ורק בבנייה של הבריכה. כך למשל אנחנו יכולים לבחור לרצף את סביבת הבריכה בקרמיקה ירוקה או בקרמיקה בצבע טורקיז – כך שבבריכה תהיה אווירה משוחררת של נופש בים התיכון. חשוב גם לוודא שכל שקעי החשמל שיש ליד הבריכה הם בטוחים – בשביל שלא תהיה סכנה של התחשמלות או קצר חשמלי.

Copyright © 2024 swimming-pools.co.il. All rights reserved.
אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp