לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 077-301-4077לחץ לחיוג
 
ריח כלור חזק בבריכה ביתית
המתרחצים מתלוננים על גירוי בעיניים הסיבה: הימצאות כלור אמינים (כלור קשור) במים - חיטוי לא מספיק או הכלרה לא סדירה אופן הטיפול בדיקת הגבה (גם כמות מעטה של כלור עשויה לגרום לרגישות אם ההגבה היא מתחת ל- 6.9). יש לבדוק כלור קשור. במידה ונמצאו כמויות גבוהות במים, יש לבצע סופר כלורינציה.

הופעת גוון חום כהה לאחר מילוי הבריכה בבית והוספת כלור
הסיבה: התחמצנות ברזל על ידי אוויר וכלור. אופן הטיפול: 1. העלאת עודף כלור. 2. פיזור אבקת מי קריסטל על פני המים. 3. סגירת הבריכה ל - 12 שעות. 4.

ניקוי בריכה ביתית מחומרי לוואי שנוצרו ושקעו עקב הוספת אלום. שמירה על רמת PH נכונה בין 7.0 ל- 7 PH נמוך מידי גורם לשחיקה של ציוד הבריכה, גירוי בעיני המתרחצים והתנדפות מהירה של כלור. PH גבוה מידי מעל 7.8 יגרום להצטברות אבן על ציוד הבריכה, מים מעורפלים ועכורים, החלשת כוח החיטוי של הכלור, גירוי בעיני השוחים.

הכלור משמש לחיטוי בריכה בבית כאשר מוסיפים אותו למים הוא מפיק חומצה הידרו כלורית. החומצה ההידרו כלורית היא שהורגת את החיידקים, האצות ושאר האורגניזמים גורמי המחלות.

כוחו הקטלני של הכלור מושפע במידה ניכרת מן ה- PH, מזיהומים ואור השמש. קרני השמש הורסות את הכלור שבמים ופסולת המכילה חנקן מפחיתה את רמת הכלור החופשי, כי היא יוצרת כלור קשור או כלור אמינים, שהם פחות פעילים. הכלור הקשור הוא שמפיץ את הריח החריף והופך למטרד, גירוי למתרחץ כלור לבריכה - כימיקלים לבריכת שחיה| כלור בבריכה| מכשיר מלח| כלור לבריכה - כיסויים צפים לבריכות שחיה בקטרים שונים הכיסויים בנויים מחומר פלסטי צף עם בועות אוויר בצבע שקוף כחול, החומר עמיד לקרינה כלור וחומרים אחרים המשמשים
Copyright © 2024 swimming-pools.co.il. All rights reserved.
אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp