לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 077-301-4077לחץ לחיוג
 
כיסוי לבריכה מורכב ממקצף פלסטיק גמיש ונחשב להמצאה חדשנית בתחום כיסוי בריכות שחייה, אם זו בריכה ביתית או בריכה ציבורית.  כיסוי צף לבריכה הוא בעצם כיסוי צף על המים שבעצם שומר על הטמפרטורה ואם יש לך משאבת סינון לבריכה יוצר הכיסוי חימום בריכת שחיה.  מחיר משאבת חום, נהיה אפקטיבי אם יש לך כיסוי צף דו-שכבתי, הוא מגיע בצבע תכלת-שקוף או אטום. רשות המים בישראל ממליצה בחום על כיסוי לבריכה לחיסכון במים ומניעת אידוי. אורי שור, דובר רשות המים, ממליץ על רכישת כיסוי לבריכה לבריכות ביתיות, הכיסוי לבריכת שחיה הינו כיסוי שצף על פני בריכת השחייה, מונע 95% מהתאדות המים, עוזר לשמירה על חום הבריכה וניקיונה ובנוסף, חוסך עד 70% מצריכת הכימיקלים בבריכת השחיה. כיסוי לבריכת שחיה מאריך את עונת הרחצה וחוסך באנרגיה בבריכות מחוממות.
 את הכיסוי ניתן לפרוס באופן ידני או לרכוש מאיתנו גלגלות מיוחדות ומעוצבות המקלות על המלאכה.
 בניית בריכות שחיה אינה דבר פשוט! חשוב לקחת בחשבון התקנת כיסוי לבריכת שחייה קיימת או הוספה לבריכה חדשה אותה אתם מתכננים לבנות. חשוב לחשוב על הכל ולעשות זאת עם מקצוענים, חשוב לתכנן גם את מקומו של הכיסוי הצף שיהיה לבריכה, בריכה פרטית דורשת טיפול תמידי, ולכן חשוב תמיד לעבוד עם חברות שמתמחות בתחום בניית בריכות שחיה.
Copyright © 2024 swimming-pools.co.il. All rights reserved.
אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp