לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 077-301-4077לחץ לחיוג
 

לחברת Emaux יותר מ 33- שנות ניסיון בתעשיית הבריכות השחייה והחברה התפתחה לתאגיד משולבלעיצוב וייצור ציוד הקשור לטכנולוגית המים. התפתחות דינמית זו הינה חלק חשוב בחזונהשל Emaux להתמקד ולהוסיףערך ליישום ולצריכה במים.

החברה להרחיב את מודעות השוק ש Emaux- הינה מותג איכותי, אמין, פונקציונאליעםמוניטין העוקף את המתחרים .

Emaux הינהתאגיד אוסטרלי והמפעל החדש שלה בסין מאפשר לחברה לרכז את משאביה ואת מאמציה בפיתוח שיטות ייצור חדשניות ויעילות באמצעות מכונות ייצורהמתקדמותביותר. גם מחלקת הפיתוח של Emaux מנצלת את המפעלהחדש לפיתוח מוצרים חדשנייםואיכותיים .

פיתוח מוצרים מקבל דגש על ידי עיבוד מידעשווקי הנאסף ומסייע לחברה לצפות מראש את הצרכים והמגמות העתידיים של השוק. איכות המוצרנחשבת כדבר מהותי שאין לו כל פשרה. רק מוצרים חדשים ובאיכות גבוהה, בשילוב עם המומחיותשל החברה, יכולהEmaux להשיג את האימון והשיתוף הפעולה של לקוחותיה, דבר שגרם לחברת Emaux להיות מותג מוכר היטב בזירה הגלובלית .

חברת Emaux מקימה בגאווהאת הפרוטוקולים שלה לבקרת איכות והיא רואה בזו כעמוד השדרה של הצלחתה.החברה מוסמכת בתקנים לאומיים ובינלאומיים, ודרך ניסיון והתמחות , עובדי החברה משתפים פעולה עם הלקוחות עלמנת לפתחשותפויות הדוקות להבטחת שרות לקוחות גבוה. חברתEmaux יוזמת ולא רק מגיבה, ומדיניות זו מבדילהאת החברה מןמתחריה. בסיס הלקוחות של חברת Emaux היום נמצאבחמשתהיבשות ברחבי העולם.

חזון החברה

חזונה של Emauxהוא..."הפתרון שלך בטכנולוגית המים" וסיסמה זו מהווה כוח-דחף להצלחה אשר מגדירה את החשיבה והפילוסופיה שנכללו בתכנון האסטרטגי. המשימההיא להיות יצרן מוביל בטכנולוגית המים דרך ניסיון ומומחיות המקנים לחברה יתרון תחרותיוליבת הכשירות אשר מעמידים את Emaux מעל מתחריה.

חברת Emauxמאמינהבהקמת תרבות עסקית איתנה בכל שכבות הארגון. לחברה מערכת תקשורת יעילה בין עובדיה להנהלה.

הפילוסופיה של Emaux

עובדים במרכז

· לספק סביבת עבודה בטוחה ונוחה .

· לספק השתלמות לעובדים .

· לייצר סביבת עבודה מגובשת ולקדם תרבות עסקית חיובית.

שרות לקוחות

· לספק מוצרים חדשנים וידידותיים למשתמש התואמים לתקנים בינלאומיים .

· לספק מוצרים באיכות גבוהה ואמינים באמצעות איסוף ידע וניסיון של הרבהשנים .

· לספק ולחזות את הצרכים העתידיים של שוק הבריכות השחייה .

שיפור מתמשך

· להתייעל .

· לאפשר סביבת עבודה חיובית יותר .

· להיות פעילה וחדשנית.

תקינה

ברחבי העולם חברת Emaux הפיצה את מוצריה ומחויבת לאיכות אשרזכתה באימון ובנאמנות של לקוחותיה. כדי עמודבתקנים לבטיחות של מדינות שונות, החברה יצאה להשיג התאמה עבור מוצריה עם הארגונים הבינלאומייםלתקינה, החלה עם ISO9001:2000 אשר מורכבמתקנים והנחיות בהקשר למערכות ניהול ואיכות. תקן זה מקנה מסגרת ברורה לגישה שיטתיתבניהול כל ההליכים כדי להגשים את צפיות הלקוחות.

הציוד החשמלי מתאים לתקן של צפון אמריקה(ארה"ב וקנדה)

מוצרי Emaux הוסמכו עם CE, אות התאמה מנדטורית המאשרת שהמוצר עומד בדרישותהאיחוד האירופי (EU ) לבטיחות, בריאותואיכות הסביבה.

כדי להבטיחעודיותראתהבטיחות - יש למוצרי Emauxהאות TUV GS המציינת שהמוצרנבדק ועומד בהתאם ל "חוק הגרמני לבטיחות ציוד ." המוצר חתוםעם האות הזו על מנת להעיד שצד שלישי מוסמך בדק את בטיחות המוצר ונשמרת בקרת תהליך הייצור.

בנוסף להתאמה לתקנים בינלאומיים, ובעיקרשל גרמניה אשר מקובל בארץ, משאבות וציוד חשמלי של Emaux עוברים בדיקה על ידי המכון התקנים הישראלי


נציגות בישראל

הידרופארם כימיקלים וציוד בע"מ הינה הנציגה של Emaux בישראל מזה10 שניםבהצלחה רבה. אנו מאמינים כי קו מוצרים זה מספק לך, הלקוח , את העסקה המשתלמתביותר, מבחינת עלות מול תועלת.

מזה 27 שנה, חברת הידרופארםמובילה בענף בריכות השחיה בישראל בהספקת מגוון שירותים לבריכותשחיה .

לחברה שלוש מחלקות עיקריות :

· יבוא ושווק מוצרים לבריכות שחיה מהיצרנים המובילים בעולם

· בריכות ציבוריות – שרות טכני למערכות חיטוי , סינון והספקת כימיקלים שוטפת

· פרויקטים – הקמת מערכות סינון וחיטוי על פי תקנות משרד הבריאות לבריכות שחיה

בין לקוחותינו מיניהם :

· רשת מלונות דן

· פאתל

· ישרוטל

· עירית ת"א

· האוניברסיטה העברית

· מועדוני ספורט

· קבלנים, ועוד

הידרופארם, כמובילה בענף בריכות השחייה, רואה עצמה מחויבת לשרות זמין ומקצועי גםלאחר המכירה הכולל אנשי מקצוע אמינים, מחסן חלפים גדול, ומעבדת תיקונים.

Copyright © 2024 swimming-pools.co.il. All rights reserved.
אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp