לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 077-301-4077לחץ לחיוג
 
הקמת בריכה פרטית בבית

בית של מישהו שהצליח זה בית עם בריכה פרטית.

בבית שתמיד חלמתם עליו תהיה בריכה פרטית - נכון? החלום הזה כבר לא לעשירים בלבד ולא כל כך קשה להגשימו.
 
ההערכות בשוק הקמת בריכות שחייה פרטיות בישראל מספרות על כ-13 אלף בריכות נכון לתחילת שנת 2010, בניית בריכות שחייה פרטיות בישראל צומחת בכ-5 אחוז בשנה.

מחיר תחזוקה של בריכה מתועשת גדולה בבית הוא מחיר שרבים חוששים ממנו אך בחירה נכונה של סוג הבריכה, מערכות הסינון והטיהור ו-poolman שתפקידו לתחזק את הבריכה יכולה להוזיל עלויות אלו באופן משמעותי. בשימוש נכון ניתן לתחזק בריכת שחייה ביתית בעלות של 500-800 ש"ח בחודש כולל עלויות החשמל ועלות מתחזק הבריכה (poolman) לו נהוג לשלם כמאה דולר לחודש.

עלות בניית של בריכה ביתית פרטית מתחילה מאלפי שקלים בודדים ומסתיימת במאות אלפי שקלים ויותר בהתאם לגודל וסוג הבריכה (בריכות בטון הן היקרות ביותר ועליהן בהמשך). העלות אמנם לא מבוטלת אבל יש לזכור שמדובר בשדרוג משמעותי מאוד לנכס. מחירו של בית עם בריכה עולה משמעותית לעומת אותו הבית ללא הבריכה. לעיתים עליית המחיר גדולה אף יותר מעלות הקמת הבריכה.
 
התאמת הבריכה הביתית הפרטית לבית ולאופי השימוש
בהידרו פארם נשמח להמליץ לכם על הבריכה המתאימה לכם, השלב הראשון אחרי שהחלטתם שאתם מעוניינים בבניית בריכה פרטית הוא שלב תכנון הגדלים של הבריכה. את גודל הבריכה ועומקה יש להתאים לאופי השימוש בבריכה (שימוש של ילדים ואוכלוסיה קשישה מחייב שחלק משמעותי מהבריכה יהיה מיועד למים רדודים) ומצד שני שימוש שעיקרו ספורטיבי ונועד לשחייה מצריך צורה מלבנית ועומק עמוק יותר. כמובן שיש להתחשב בגודל השטח בו אפשר להקים את הבריכה.
 
גודל הבריכה הוא לא רק מה שרצוי אלא מה שמצוי ולעיתים לא ניתן לבנות בריכה בגודל שרציתם בגלל גודל השטח. גם אם יש די שטח צריך לזכור שמסביב לבריכה יש להשאיר די שטח כדי שתוכלו להשתמש בבריכה בצורה מהנה ובטוחה.
בניית בריכת שחייה פרטית (כולל משאבות) סטנדרטית היא בריכה בגודל של 5 מטר רוחב ועשרה מטר אורך. העומק של בריכה פרטית מתחיל החל מ-80 סנטימטר ועד ל-2.40 מטר ויותר.

Copyright © 2024 swimming-pools.co.il. All rights reserved.
אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp