לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 077-301-4077לחץ לחיוג
 
איך לטפל באיבוד מים עודף בבריכה פרטית?
בניית בריכת שחייה עם יריעת ויניל פשוטה יותר לתיקון במקרה הזה. בריכות שחיה בבית נוטות לפעמים ללקות באיבוד מים עודף, אם העודף הוא מעבר ל-0.5 עד ל-1.0 ס"מ ביום (באזור עם אוויר יבש יש יותר אידוי) זה מצביע על דליפת מים מגוף בריכת השחייה הפרטית או דרך מערכת הסחרור של הבריכה הביתי.
דבר ראשון הוא לוודא האם איבוד המים הוא מעבר למקובל. מלא/י דלי במים ולהעמידו ליד הבריכה. למדוד את ירידת מפלס המים בדלי מול הירידה בבריכה במשך יום או יומיים. אם המפלס ירד באופן שווה אז אין איבוד מים עודף. אם מפלס הבריכה ירד יותר מאשר בדלי, יש בעיה.
שלב הבא הוא לבודד את מערכת הסחרור מן הבריכה. במידה וממשיך את ירידת מפלס המים בבריכה, המסקנה היא שיש דליפה בגוף הבריכה.
תחזוקת בריכות שחיה בתחום זה מתחלקת לשני גורמים חשובים: אם יש לך בריכת בטון, הבעיה רצינית ומומלץ להזמין בעל מקצוע עם ציוד לגילוי רטיבות. זה מהלך יקר אבל הוא יכול להצביע במדויק על מיקומו של הדליפה.

בדרך כלל, ביצוע התיקון כרוך בריקון הבריכה על ידי מומחה תחזוקת בריכות, תיקון מקומי באיטום והחלפת אריחי קרמיקה או פסיפס באזור הדליפה.
אם אתה בעל בריכה עם יריעת ויניל או פי. וי.סי. התיקון הרבה יותר זול ופשוט ללא צורך בריקון הבריכה. יש בעלי מקצוע שיכולים לאתר נזילות באמצעות זרם חשמלי במתח נמוך וגם לתקן את החור או קרע ביריעה. אם את/ה כבר יודע איפה הדליפה, ניתן לרכוש ערכת תיקון תחזוקת בריכה מחברת הידרו-פארם  מוצרים לבריכה.
Copyright © 2024 swimming-pools.co.il. All rights reserved.
אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp